Úvod » O nás

O nás 

Cestovní kancelář Periscope svět s.r.o. pro Vás pořádá zajímavé zájezdy do rozmanitých destinací po celém světě.

  • CK Periscope svět s.r.o. navazuje na činnosti CK se značkou Periscope a na 27 let tradice podnikání v oblasti organizace a pořádání zájezdů do celého světa
  • CK Periscope svět s.r.o. pokračuje v budování dobrého jména značky Periscope
  • CK Periscope svět s.r.o. rozšiřuje portfolio destinací stávající nabídky Periscope, a to na základě
  • dlouhodobých podnětů spokojených klientů, kteří mnohdy opakovaně cestují s CK Periscope do severských i jiných zemí
  • CK Periscope svět s.r.o. využívá rozsáhlého know-how v organizaci a pořádání zájezdů autobusy, mikrobusy či minivany
  • CK Periscope svět s.r.o. si je vědoma specifik individuálních zájezdů na míru pro luxusní klientelu a svými službami hodlá reagovat na vzrůstající poptávku po tomto typu zakázek
  • CK Periscope svět s.r.o. je tým zkušených odborníků na dané oblasti, s mnohaletými zkušenostmi v přípravách a realizacích produktů cestovního ruchu
  • CK Periscope svět s.r.o. vybírá pro své zájezdy jen ty nejlépe hodnocené a oblíbené průvodce

Lidé v CK Periscope Svět

Základní personální obsazení CK Periscope Svět tvoří zkušení cestovatelé a zároveň turističtí průvodci.

Petr Burian

Do roku 1989 jsem cestoval převážně po Česku. Zlomovou cestou byla dovolená v Norsku v roce 1991. Pár měsíců po návratu vzniknul Periscope.

číst dál...

Patrik Dekan

Je absolventom Fakulty telesnej výchovy a športu v Bratislave s kombináciou TV-Biológia. Cestovanie je jeho celoživotnou drogou, ktorú v ňom prebudila manželka Eva.

číst dál...

Tomáš Hájek

Finové říkají ”oma maa mansikka, muu maa mustikka”, ”vlastní země jahoda, cizí země borůvka”, my bychom řekli ”všude dobře, doma nejlíp”. Ale co je lepší, jahoda nebo borůvka? Mám rád obojí.

číst dál...

František Michlík

Ako sprievodca pôsobím tridsať rokov, takisto rád píšem (hudobné texty, články) a fotografujem. Služobne mám precestovanú takmer celú Európu; najpríťažlivejšia je pre mňa Škandinávia a z nej ma to najviac ťahá do Nórska.

číst dál...

Václav Bacovský

Jsem fotograf, cestovatel, průvodce, ale i učitel a tenisový trenér. To vše se navzájem doplňuje a já všechna svá povolání dělám s nadšením.

číst dál...

Irena Michalíková

Cestování a setkávání se s lidmi je můj život! S Periscope spolupracuji od roku 2011. Podílím se na tvorbě produktu destinací SVĚT, jsem v kontaktu s průvodci a obchodními partnery po celém světě.

číst dál...

Nejzajímavější destinace

Prohlédněte si přehled nejzajímavějších míst po celém světě, ve kterých jsme se mohli seznámit se skutečnými skvosty přírodních krás.

číst dál...

 

 

zajímavé služby