Úvod » Zájezdy

Zájezdy 

Kanada / Kanada 5Proč vyrazit do světa zrovna s Periscopem?

Pod značkou Periscope vás doprovázíme na zájezdech do evropských či vzdálených světových destinací již více než 25 let. Mnozí z tisíců spokojených klientů s námi jezdí opakovaně a z řady z nich se stali naši přátelé. Cestování je naší vášní, cestujeme s chutí sami nebo rádi přibíráme na cestu vás, jako své spolucestovatele. Plánování výprav se ale v obou případech moc neliší, zájezdy do světa pro vás připravujeme se stejnou pečlivostí jako pro vlastní rodinu.

Navštívené země si do detailu mapujeme a využíváme síť místních kontaktů. Cílíme na autentické zážitky a prožitky a snažíme se vyhýbat místům s největší koncentrací turistů. Prožít v tichosti západ slunce v poušti, vyšlápnout si v Kanadě kopec nad některé z neskutečně zbarvených jezer nebo se zaposlouchat do portugalského fada v jedné z madeirských hospůdek, to v nás zanechává mnohem silnější zážitky než návštěva epicenter světového turismu. Ale nejsme dobrodruzi, vždy je pro nás prioritní bezpečnost nás všech.

Periscope Svět

Cílíme na zájezdy skupin cestovatelů naladěných na stejnou vlnu, jako jsme my. Stejně tak však máme bohaté zkušenosti s přípravou individuálních cest, které vám ušijeme na míru, ať už budete chtít zamířit kamkoli do světa. S Periscopem jezdí lidé všech věkových kategorií, a věk je stejně jenom číslo. Sdílet zážitky z dovolené s lidmi, s nimiž vás mnohdy spojuje mnohem více než jen společný koníček v poznávání cizích zemí a kultur, to přináší neopakovatelné vzpomínky, a třeba i nová přátelství.

Přípravu výprav do světových destinací má na starosti tým zkušených odborníků, kteří pro vás cesty chystají, a mnohdy vás na nich také doprovázejí. Každý z nás má procestován kus světa, poradíme vám, kam vyrazit příště. Duší skupinové cesty je osoba průvodce a my jsme hrdí na to, že s námi spolupracují ti nejlepší. Parťáci na cesty nabití vědomostmi, kteří jsou v horách, pouštích nebo pralesech jako doma. To říkáte vy, naši cestovatelští přátelé!

Vybírejte z naší stále se rozšiřující nabídky destinací a měňte s námi své cestovatelské sny ve skutečnost! Těšíme se na vás!

Dovolená s Periscope - jistota profesionality a kvality.

Nejzajímavější destinace

Prohlédněte si přehled nejzajímavějších míst po celém světě, ve kterých jsme se mohli seznámit se skutečnými skvosty přírodních krás.

číst dál...

 

 

zajímavé služby