Úvod » Zájezdy » Nejzajímavější destinace » Zájezdy do Ománu

Zájezdy do Ománu 

OmánTo nejlepší z arabského světa najdete v Ománu! Nádherné mešity, hrady a hliněné vesničky uprostřed jedinečných horských scenérií, barevnou pouštní krajinu plnou života, oázy, orientální dobytčí trhy, horská wadi a v neposlední řadě liduprázdné nádherné písečné pláže. Sultán Qaboos klade důraz na zachování autentičnosti a tradic Ománu, který tak je protipólem nedaleké opulentní Dubaje. Pojďte objevit Omán, zemi provoněnou kadidlem a nejbezpečnější a nejčistší zemi na Blízkém východě.

Omán pod vládou sultána Qaboose udělal za poslední půlstoletí obrovský skok kupředu. Zatímco sousední Dubaj jde spíše cestou mrakodrapů a sjezdovek v obchodních centrech, Omán sází na opravdovost a tradice. Je zemí s nádhernými liduprázdnými plážemi, barevnými pouštěmi plnými života, vysokými horami, starobylými vesničkami obklopenými palmovými háji, orientálními dobytčími trhy a mnohým dalším. A tomu všemu vládne nefalšovaná a autentická ománská pohostinnost a přívětivost k turistům. Ti však zatím ve velkém do této země provoněné kadidlem nedorazili.

Chcete více informací o zájezdech do Ománu?

VyhledatPokud Vás přitahuje možnost podívat se do tohoto zajímavého koutu světa, podívejte se na bližší informace a seznamte se s tím, jaké jsou aktuální zájezdy do Ománu.

Prodej zájezdů zajišťuje cestovní agentura Periscope travel s.r.o.

Fotky ze zájezdů do Ománu

Pro inspiraci, jak může vypadat dovolená vašich snů, přikládáme několik fotografií ze zájezdů do Ománu. Nechte se inspirovat a pojeďte s námi.

Mešita sultana Quaboose v Muscatu

Mešita sultana Quaboose v Muscatu

Klasický pouštní dopravní prostředek

Klasický pouštní dopravní prostředek

Muscat

Muscat

Pobřeží Omanského zálivu

Pobřeží Omanského zálivu

Stavba lodi dhow v Suru

Stavba lodi dhow v Suru

Sur

Sur

 

 

zajímavé služby

Label

Label